Zespół na wesele z Bydgoszczy

Zespół na wesele z Bydgoszczy

 

Kilka lat temu odbyło się moje wesele. Do dziś pamiętam jakie emocje towarzyszyły mi tego właśnie dnia. Zresztą jeśli chodzi o samo planowanie wesela to wszystko trwało ponad rok. Chciałam po prostu mieć taką salę weselną na jakiej najbardziej zależało.

Dobry zespół z Bydgoszczy

zespół na wesele bydgoszczNajpierw zarezerwowaliśmy salę i pod ten termin już wszystko ustawialiśmy. Długo także szukaliśmy dobrego zespołu. Ja naprawdę spędziłam długie godziny na tym żeby przeglądać i słuchać w sieci jak grają poszczególne zespoły. Bardzo chciałam żeby był to zespół z Bydgoszczy bo też tu odbywało się wesele. Znalezienie dobrego zespołu wcale nie jest takie proste. Wcześniej myślałam, że pewnie wszystkie zespoły grają na podobnym poziomie i pewnie zaraz znajdę coś ciekawego. A kazało się, że zespoły są naprawdę różne. I grają także naprawdę różną muzykę. Mi zależało na tym żeby wszyscy goście bawili się dobrze przy granych piosenkach. I w końcu znalazłam zespół na wesele bydgoszcz, który odpowiadał mi pod każdym kątem. Po prostu grali taką muzykę, że wydawało mi się że są w stanie porwać do zabawy wszystkich gości. Zresztą tak też było. Na moim weselu nie było chyba nikogo kto podczas wesela by się nie bawił. Bo zespół potrafił trafić w gusta wszystkich. Także jeśli chodzi o cenę to nie była jakoś bardzo wygórowana a zespól liczył pięć osób. Także jak na zespół to było naprawdę wiele osób. Z tego co pamiętam jeśli chodzi o przygotowania do wesela to długo także szukałam odpowiedniego fotografa.

Fotograf to według mnie także bardzo ważna osoba podczas wesela. Może nawet i ważniejsza od kamerzysty. Zresztą myślę, że to że naprawdę dużo czasu poświęciłam na to, żeby te osoby spełniały nasze oczekiwania opłaciło się. Bo wesele było naprawdę udane co słyszeliśmy od wielu gości.

 

Komentowanie wyłączone